-10%

Helo Roxx 60 DE 6kW su valdikliu EASY elektrinė pirties krosnelė

803,00 EUR 892,00 EUR -10%
Prekės kaina Eur, su PVM

Aukštis, mm
830
Gylis, mm
250
Plotis, mm
490
Montavimo tipas
Pastatomas
Kilmės šalis
Suomija
Tipas
Išorinis valdymas

Aprašymas

Prekės aprašymas

Helo Roxx - pasižymi moderniu dizainu ir didele talpa akmenims. Šioje šlifuoto plieno krosnelėje karštis yra efektyviai išlaikomas akmenyse, kurių telpa net 38kg. Užpylus vandens ant įkaitusių akmenų, pirtyje pasklinda švelnus ir šiltas garas. Esant poreikiui krosnelė komplektuojama ir su kitais valdymo pultais.

Saunos tūris, m3: 10angi ši krosnelė yra apvali ir itin gerai izoliuota, ją galima statyti įvairiose pirties vietose. Skaitmeninis valdymo pultas leidžia išgauti Jūsų pageidaujamą klimatą pirtyje.

Preces apraksts

Helo Roxx ir moderns dizains un liela akmeņu vieta. Šajā slīpētā tērauda krāsnī efektīvi tiek uzturēts karstums akmeņos, kuri ir 38kg. Uzlejot ūdeni uz karstajiem akmeņiem, pirti piepildīs maigs un silts gars. Nepieciešamības gadījumā krāsns ir aprīkojama ar citiem vadības paneļiem.

Saunas tilpums, m3: Tā kā šī krāsns ir apaļa un ļoti labi izolēta, to ir iespējams novietot dažādās pirts vietās. Digitālais vadības panelis ļauj jums iegūt vēlamo klimatu pirtī.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.