-7%

Dražice NAD 750 v1 (750 l) apšiltinta akumuliacinė talpa su galimybe įstatyti flanšinį TPK tipo teną

1 116,00 EUR 1 200,00 EUR -7%
Prekės kaina Eur, su PVM

Aukštis, mm
2014
Plotis, mm
750
Kilmės šalis
Čekija
Tipas
Su izoliacija

Aprašymas

Prekės aprašymas

Akumuliacinės talpyklos tarnauja šilumos, gaunamos iš jos šaltinio, pertekliaus kaupimui. Šilumos šaltiniu gali būti kieto kuro katilas, šiluminis siurblys, saulės kolektoriai, židinio kapsulė ir t.t. Kai kurių tipų talpykloms galima prijungti net kelis šilumos šaltinius.
NAD tipo talpyklos tarnauja tik šilumos kaupimui šildymo sistemoje, NADO tipo talpyklų vidiniame emaliuotame inde galimas taip pat ir tiesioginis šilto buitinio vandens (ŠBV) šildymas arba jo pašildymas prieš vandeniui įtekant į sekantį šildytuvą. Tai priklauso nuo šilto vandens, kaupiamo talpykloje, temperatūros. Sujungus su katilu, dažniausiai yra galimas tiesioginis buitinio vandens šildymas vidiniame inde iki reikiamos temperatūros, tačiau prijungiant prie saulės kolektorių arba šiluminio siurblio, vanduo yra tik pašildomas ir reikia pastatyti sekantį, pavyzdžiui elektrinį, vandens šildytuvą, kuris papildomai įšildo vandenį iki reikiamos temperatūros, arba į akumuliacinę talpyklą montuoti elektrinį šildymo įrenginį, kaip, pavyzdžiui, elektrinį šildymo elementą TJ 6/4“ arba šildymo flanšą TPK. 
Akumuliacinės talpyklos įjungimas į šildymo sistemą su kieto kuro katilu įgalina optimalų katilo veikimą, eksploatuojant jį palankiu temperatūros režimu. 

Papildoma informacija

Akumuliacinės talpyklos NAD v1 yra gaminamos su galimybe įrengti nuo vieno iki trijų flanšų. Flanšas su 210 mm varžtų apskritimo skersmeniu gali būti naudojamas flanšinio šildymo elemento TPK montavimui. Standartiniu būdu flanšas yra aklinas. 

Privalumai: 

  • Akumuliacinė talpa su galimybe įstatyti flanšinį TPK tipo teną
  • Elektriniai šildymo elementai į komplektaciją neįeina
  • Su 10 cm. poliuretano (MOLITAN) izoliacija
  • Darbinė temperatūra: max 90°C
  • Darbinis slėgis: max 0,3 MPa

    nad_v1.jpg

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.