-20%

Flexit CVR 2000 centrinė dulkių siurbimo sistema

478,00 EUR 597,00 EUR -20%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
6.5
Aukštis, mm
800
Gylis, mm
400
Plotis, mm
370
Elektr. galia, W
1550
Kilmės šalis
Norvegija
Tipas
Centrinė dulkių siurbimo sistema

Aprašymas

Prekės aprašymas

Flexit CVR – centrinė dulkių siurbimo sistema, kurios konstrukcijoje yra aukšto naudingumo siurblys, suvartojantis mažai elektros energijos. Siurblio žarna jungiama prie centrinės siurblio sistemos, todėl sistema nuolat gauna signalą apie žarnos būklę ir atvirkščiai – žarna gauna informaciją iš centrinės sistemos. Ant žarnos esančiame ekranėlyje matoma informacija apie dulkių talpyklos užpildymą ar reguliuoti siurbimo galingumą. Kadangi tiesioginis kabelis signalo perdavimui nereikalingas, žarna yra itin lengva ir dar patogesnė naudojimui. Taip pat ji turi atskirą įjungimo/išjungimo funkciją.
Centrinė dulkių siurbimo sistema Flexit CVR turi galimybę prisijungti rekuperacinę sistemą, tokiu būdu užtikrinant gryno oro srautų efektyvumą ir išlaikant optimalų klimatą namuose, net ir naudojantis dulkių siurbimo sistema. Taip pat galima įsigyti grindų angą (jungiama žemo voltažo kabeliu su centrine sistema), kuri pravarti koridoriuose, virtuvėje ir prie įėjimo. Efektyviai siurbia trupinius dulkes ir purvus esančius ant žemės.
cvrpriedai.JPG
Ypatumai:
· itin tylus veikimas;
· lengva ištuštinti talpą;
· bevielis susisiekimas su centrine sistema;
· žemos energijos sąnaudos;
· aukšta valymo kokybė;
· reguliatorius ant siurblio žarnos turi penkis galingumo lygius;
· galima komplektacija 1-3 rozečių (su visais reikalingais pajungimo komponentais). Prijungimo komplekto kaina - 185 eurai.

Papildoma informacija

Siurblio talpa 14l + 25l papildoma

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.