Internetinėje parduotuvėje Namams24.lt galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu:

  • Grynaisiais pinigais pristatymo metu
  • Elektronine bankininkyste
  • Mokėjimo pavedimu
  • Išsimokėtinai

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o namams24.lt kurjeriui pristačius prekes. Už prekes prekių atsiėmimo punkte galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele.
Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje Namams24.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DnB bankas“), Netbank Nordea („Nordea Bank Lietuva“), Danske Bank (Danske Bank A/S Lietuvos filialas), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Namams24.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Namams24.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Namams24.lt neperduodami.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti Namams24.lt užsakymo numerį.

Gavėjas: UAB „Internetinė prekyba“
A/S: LT21 7044 0600 0791 2398
Bankas: AB bankas „SEB bankas“
Įmonės kodas: 303118708
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.