-10%

Viadrus G42/4 (21 kW) stacionarus ketinis sekcijinis dujinis katilas

1 386,00 EUR 1 540,00 EUR -10%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
122
Aukštis, mm
957
Gylis, mm
758
Plotis, mm
505
Pagaminta iš
Ketaus
Apšildomas plotas, m2
260
Naudingumo koef.
93
Vandens ruošimas
Su galimybe pajungti boilerį
Montavimo tipas
Pastatomas
Kilmės šalis
Čekija
Tipas
Nekondensacinis
Galia, kW
21

Aprašymas

Prekės aprašymas

Ketaus dujinis katilas G42 arba G42 ECO su atmosferiniu degikliu, skirtas kūrenti žemo slėgio gamtines dujas. Naudojant kokybišką ketų, katilas vienodai atiduoda šilumą šilumnešiui visuose katilo dalyse. Prie katilo galima prijungti karšto vandens šildytuvą su galimybe pirmenybiniam jo prišildymui. Žematemperatūrinis režimas – katilo ketaus sekcijos dėl savo konstrukcijos neleidžia susidaryti kondensatui ir apsaugo katilo šilumokaitį nuo korozijos. Katilo šilumokaičio konvekcinis paviršius pasieka aukštą šilumos atidavimą. Katilo vandens temperatūros nebūtina palaikyti aukštesnę kaip 50°C, ir nors grįžtamo vandens temperatūra 30°C, katilui korozija negresia. Katilas atitinka griežčiausius Europos normas ir reikalavimus. Komfortiškam katilo darbui galimas ir ekviterminio reguliatoriaus prijungimas. Ekviterminis reguliatorius valdo katilą pagal lauko temperatūrą.

Papildoma informacija

Stacionarus ketinis sekcijinis dujinis katilas Viadrus G42/4 (21 kW) su dvipakopiu atmosferiniu degikliu

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.

Montuojame katilus Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.