-10%

VIESSMANN Vitodens 222-F (26,0kW) kondensacinis dujinis katilas su integruotu 130 l karšto vandens šildytuvu

3 394,00 EUR 3 771,00 EUR -10%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
142
Aukštis, mm
1625
Gylis, mm
595
Plotis, mm
600
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
260
Kilmės šalis
Vokietija
Galia, kW
26

Aprašymas

Dujinis pastatomas kondensacinis katilas su nerūdijančio plieno karšto vandens kaupimo talpa, naudojamas nepriklausomai nuo patalpų oro. Su valdikliu Vitotronic 200.

Ant grindų statomam kondensaciniam katilui „Vitodens 222-F“ nereikalinga atskira patalpa. Jis kompaktiškas ir tylus, kad gali stovėti ir labai mažoje patalpoje.

Didelio efektyvumo siurblys su reguliuojamomis apsukomis yra ypač taupus. 

Kondensaciniu katilu labai patogu gaminti karštą vandenį. Emaliuotas 130 litrų rezervuaras puikiai aprūpina karštu vandeniu prausiantis vonioje ar po dušu. 

Dujų sunaudojama nedaug, o degimo valdiklis „Lambda Pro Control“ užtikrina saugų eksploatavimą. 

· Energijos efektyvumo klasė A;
· moduliuojama galia: 2.6 - 26,0kW;
· galingumas karšto vandens ruošimo režime: 23.7kW;
· moduliuojantis cilindrinis MatriX degiklis su degimą reguliuojančia sistema Lambda Pro Control užtikrina aukštą efektyvumą ir mažą teršalų sklaidą;
· šilumokaitis Inox-Radial užtikrina ilgaamžiškumą ir aukštą efektyvumą.;
· labai efektyvus šildymo apytakos rato siurblys (energijos sąnaudų klasė A);
· lengvai valdomas Vitotronic reguliatorius su tekstiniu ir grafiniu rodmeniu. Reguliatoriaus aptarnavimo modulį galima montuoti ir kitoje vietoje.

Kondensacinė technika naudoja ne tik šilumą, kuri atsiranda, degant skystajam kurui arba dujoms, bet ir šilumą, kurios tradicinė šildymo technika nenaudoja. Kondensacinis katilas beveik visiškai pasiima išmetamosiose dujose esančią šilumą ir paverčia ją papildoma šiluma. Tam „Viessmann“ kondensaciniuose katiluose įrengti „Inox“ radialiniai šilumokaičiai iš nerūdijančiojo plieno, kurie išmetamąsias dujas, prieš jas išleidžiant į kaminą, atvėsina taip, kad jame esantys vandens garai kondensuojasi ir išlaisvinta šiluma papildomai yra perduodama į šildymo sistemą.

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.

Montuojame katilus Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

Dėl prekių likučio sandėlyje teiraukitės telefonu ar el. paštu info@namams24.lt.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.