-25%

NPNP dvisienio kamino sistema, d. 180/230 mm, 5-12metrų

HeatUp
588,00 EUR 784,00 EUR -25%
Prekės kaina Eur, su PVM
Aukštis
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Pagaminta iš
Nerūdijančio plieno
Kilmės šalis
Lietuva
Tipas
Vieno dūmtraukio kanalo sistema

Aprašymas

Į dvisienį dūmtraukį, tarp jo sienelių, aukštu slėgiu įpučiama sumalta izoliacinė vata. Šios izoliacijos tankis daugiau nei du kartus didesnis nei senosios konstrukcijos kaminų. Nepaisant to, kad izoliacijos storis yra 25 mm, jos izoliacinės savybės atitinka 50 mm storio izoliaciją.

Dūmtraukių sistema pagaminta iš nerūdijančio plieno, skirto naudoti sausomis sąlygomis - tuomet, kai nesusidaro kondensatas.

Tinka toms šildymo sistemoms, kurių naudojamas kuras yra dujinis, skystasis (kurio sieringumas neviršija 0,2% masės) bei kietasis (išskyrus anglis ir durpes), o temperatūra yra žemesnė nei 600°C.

Sistema yra atspari suodžių užsidegimui.

Sistemą sudaro:

· 6 vienetai dūmtraukių, kurių kiekvieno ilgis 1 metras;

· pakabinama aikštelė/pagrindo plokštė;

· pravala;

· trišakis 85°

· viršutinis ir apatinis antgalis.

Visos sistemos aukštis 6,5 m.

Dūmtraukio su vėdinimo kanalu sistemai tinkamos visos kuro rūšys, patartina eksploatuoti su katilais turinčiais uždarą degimo kamerą, o taip pat kondensaciniais katilais, tinkamas eksploatuoti katilais, kurių išmetamųjų dujų temperatūros siekia iki 600 °C. Gerai apgalvota konstrukcija su idealiai vienas kitam tinkančiais elementais (vidinis vamzdis, mineralinė vata, išorinis blokelis) užtikrina nepriekaištingą ir saugų kamino funkcionavimą.

Komplektą sudaro: keramzitbetonio blokeliai, keraminiai įdėklai, klijai keramikai, pravala, trišakis, revizinės durelės, kondensato šalinimo elementas, ventiliacinės grotelės, mineralinė vata, viršutinis kamino paketas, kamino baigiamasis elementas, montavimo instrukcija.

Montuojame dūmtraukius Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28339 arba el. paštu info@namams24.lt

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.