-10%

Helo Pikkutonttu 4,5kW su valdymo pultu Easy elektrinė pirties krosnelė

1 521,00 EUR 1 690,00 EUR -10%
Prekės kaina Eur, su PVM

Aukštis, mm
990
Gylis, mm
460
Plotis, mm
460
Montavimo tipas
Pastatomas
Kilmės šalis
Suomija
Tipas
Išorinis valdymas

Aprašymas

Prekės aprašymas

Helo Pikkutonttu - Patentuoto dizaino ir konstrukcijo krosnelė su didele akmenų talpa, leidžiančią sutalpinti net iki 80kg akmenų, taip sukuriant ypatingą pirties klimatą. Ši krosnelė yra ypatinga tuo, kad akmenų konteineris yra labai gerai izoliuotas ir krosnelės išorė stipriai neįkaista, todėl ją galima montuoti labai arti sienos, sutaupant erdvę pirtyje. Didelis akmenų kiekis išlaiko stabilią temperatūrą ir leidžia išgauti norimą garo kiekį. Šią krosnelę galima montuoti prie sienos, į kampą arba pritvirtinti prie grindų. Galimybė užsakyti su kitu valdymo pultu.

Preces apraksts

Helo Pikkutonttu - patentēta dizaina un konstrukcijas krāsns ar lielu akmens vietu, ļauj iebērt līdz 80kg akmeņu, tādā veidā radot īpašu pirts klimatu. Šī krāsns ir īpaša ar to, ka akmeņu vieta ir ļoti labi izolēta un krāsns ārpuse stipri neuzkarst, tāpēc to var montēt ļoti tuvu sienai, ietaupot vietu pirtī. Lielais akmeņu daudzums iztur stabilu temperatūru un ļauj saglabāt vēlamo tvaika daudzumu. Šo krāsni var uzstādīt uz sienas, stūrī vai novietot uz grīdas. Iespēja pasūtīt ar citu vadības paneli.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.