-7%

KAMEN DUAL KOMFORT 32 kw granulinis katilas

3 004,00 EUR 3 230,00 EUR -7%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
620
Aukštis, mm
1465
Gylis, mm
920
Plotis, mm
1200
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
320
Naudingumo koef.
92
Paskirtis
Šildymui
Valdymo tipas
Elektroninis
Bunkerio tipas
Sublokuotas
Kilmės šalis
Lenkija
Tipas
Granulinis
Galia, kW
32

Aprašymas

Ypatumai:

· Šilumokaičiui turi 5 metų garantija.
· Aukštas naudingumo koeficientas (virš 90 proc)
· Nedidelių gabaritų
· Nesudėtinga priežiūra, valdymas ir patogi eksploatacija
· Lakštai iš 6 mm katilinio plieno
· Neužsikertantis degiklis
· El. apsauga nuo kuro talpos užsidegimo
· Mažas ventiliatoriaus darbo triukšmingumas (tylus)
· Erdvi kuro talpykla
· Kuro rezervuaro pajungimo galimybė kairėje arba dešinėje pusėje
· Elektroninis valdiklis ST-480 valdo 4 cirkuliacinius siurblius (šildymo sistemos, grindinio šildymo, boilerio, karšto vandens ir maišymo vožtuvo, servopavara),yra galimybė prijungti patalpos temperatūros reguliatorių.

Kamen dual komfort – tai didelio efektyvumo ir modernios konstrukcijos granulinis katilas. Katile sumontuota automatinė kuro padavimo sistema. Dėl optimalių padėčių plokščių ir vamzdžių šilumokaičis leidžia pasiekti didelį našumą (virš 90 %). Katilo korpuso gamybai panaudotas 265 GH katilinis plienas, plokšių storis 6 mm. Katilas turi dvi degimo kameras, iš kurių antrojoji turi ketaus ardelius ko pasekoje galima kurenti įvairių rūšių kurą (anglį, malkas, granules, briketus). Šiltuoju metų sezonu katilą galima naudoti kaip įrenginį skirtą tik karšto vandens paruošimui. Dėl modernių sprendimų priimtų projektuojant katilą, visą katilo aptarnavimą sudaro kuro papildymas kas 3 – 7 dienas ir konvekcinių kanalų valymas. Gaminio degiklis ir automatinis kuro padavimas pasižyi ypatingu patvarumu ir modernia konstrukcija, kadangi jie pagaminti iš ketaus, o tai smarkiai įtakoja katilo ilgaamžiškumą ir patikimai atliekamą darbo procesą.

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos. Montuojame katilus Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28444 arba el. paštu info@namams24.lt

Dėl prekių likučio sandėlyje teiraukitės telefonu ar el. paštu info@namams24.lt.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.