-20%

Viessmann Vitocal 222-G (7,7 kW) (8kW)

6 177,00 EUR 7 721,00 EUR -20%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
250
Aukštis, mm
1829
Gylis, mm
600
Plotis, mm
680
Naudingumo koef.
4.5
Kilmės šalis
Vokietija
Tipas
Su integruotu boileriu
Galia, kW
7.7

Aprašymas

Prekės aprašymas

Privalumai:
• Kompaktiškas šilumos bokštas apšildymui bei karšto vandens paruošimui, sumontuotas ir parengtas naudojimui. 
• "natūralaus vėsinimo" funkcija galima užsakius papildomą modulį.
• Šilumos siurblys su aukštu transformacijos koeficientu. 
• Integruotas 170 l karšto vandens tūrinis kaupiklis suteikia aukštą karšto vandens komfortą; dėl aukšto vandens produktyvumo ir mažų šilumos nuostolių bei išorinės srovės anodo, nebūtina papildoma kontrolė bei priežiūra. 
• Užima nedidelį 600x700 mm plotą, nereikia papildomos erdvės techninio aptarnavimo darbų atlikimui. 
• Naudojamas kaip pilnavertė apšildymo sistema ištisus metus. Papildoma garso izoliacija ir tylus Scroll tipo kompresoriaus veikimas, hermetiškai uždarytas šilumos siurblio modulis. 
• Meniu valdymo šilumos siurblio reguliatorius CD70 apšildymo valdymui priklausomai nuo lauko oro temperatūros bei "natūraliam vėsinimui" karštomis vasaros dienomis (reikalingas papildomas priedas NC-Box).
• Šilumos siurblio naudojimas sumažina CO2 lygį bei saugo gamtos išteklius.

Papildoma informacija

Kompaktiški energijos bokštai Vitocal 222-G ir Vitocal 242-G yra kompleksinis sprendimas mažo energijos poreikio namams: su gruntas/vanduo šilumos siurbliu ir karšto vandens tūriniu kaupikliu, įrenginiui Vitocal 242-G su visais saulės sistemos komponentais, įskaitant į karšto vandens rezervuarą integruotą šilumokaitį prijungimui prie saulės sistemos apytakos rato. Kaip pilnaverčiai energijos šaltiniai, jie patogiai ir patikimai tiekia šilumą bei karštą vandenį, užimdami tik 600x700 mm plotą.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.