-17%

TERMOFOR Battery 11 (16 kW) Light kieto kuro oro šildytuvas

647,00 EUR 780,00 EUR -17%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
62
Aukštis, mm
760
Gylis, mm
825
Plotis, mm
370
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
160
Kilmės šalis
Rusija
Tipas
Kieto kuro
Galia, kW
16

Aprašymas

Prekės aprašymas

Battery LIGHT linijos oro šildytuvai skirti gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų šildymui oru. Ši šildytuvų serija yra paprastesnė Battery serijos versija. Nors šildytuvo dizainas paprastesnis, nėra kai kurių dekoratyvinių elementų, jo šildymo efektyvumas išlieka toks pats. 
Visas šildytuvo dalis gamina skaitmeninės technologijos, todėl surinkimo klaidų rizika dėl žmogiškojo faktoriaus yra minimali. 
Viršutinėje korpuso dalyje nėra matomų suvirinimo siūlių, todėl šildytuvas yra tvirtas ir ilgaamžiškas. Į erdvią pakurą įkrautas kuro kiekis šildo patalpas ilgą laiką.
Keičiama apsauga nuo sudegusio kuro saugo apatinę krosnelės dalį. Tikslus oro degimui reguliavimas leidžia pasirinkti degimo intensyvumą; per sandarią pelenų dėžę nekontroliuojamas oras nepatenka į degimo kamerą, todėl nereikia rūpintis ugnies stiprumo kontrole.

Papildoma informacija

· Šildytuvo šone yra sumontuota apsauga, kuri apsaugo šildytuvą nuo šalto aplinkos oro, o naudotojus nuo nusideginimo prilietus karštą paviršių. Ši radiatorių primenanti apsauga spinduliuoja švelnią šilumą į aplinką;
· didelės vertikalios durelės leidžia užpildyti degimo pakurą malkomis iki pat viršaus;
· dūmtraukis išvedamas tik viršuje;
· dūmtraukio sklendės fiksatorius patikimai palaiko sklendę norimoje pozicijoje.
Kitos techninės charakteristikos:
· durelių išmatavimai: 150 x 300 mm;
· malkų ilgis: iki 670 mm.

battery%2011%20light%20brezinys.png*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.

Montuojame katilus Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

Dėl prekių likučio sandėlyje teiraukitės telefonu ar el. paštu info@namams24.lt.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.