-25%

INVICYA Moai

1 973,00 EUR 2 631,00 EUR -25%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
240
Aukštis, mm
1439
Gylis, mm
457
Plotis, mm
560
Pagaminta iš
Ketaus
Apšildomas plotas, m2
80
Naudingumo koef.
0.77
Stiklo forma
Tiesus
Kilmės šalis
Prancūzija
Galia, kW
8

Aprašymas

Invicta Moai turi kampinį stiklą, kurio pagalba mėgausitės gražiausiu liepsnos vaizdu. Ši krosnelė iš galo turi 100mm skersmens šalto oro iš lauko paėmimo angą, todėl patalpoj visada išliks gaivus ir tyras oras. Krosnelė yra itin efektyvi, nes ji dvigubo degimo. Invicta Moai taip pat turi ir stiklo apipūtimą, kuris neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite grožėtis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reikės valyti krosnelės stiklą. Įmontuotas deflektorius leis kur kas ilgiau mėgautis malonia krosnelės šiluma.

Prancūziškos Invicta ketinės krosnelės ne tik kokybiškos, pasižyminčios puikiu efektyvumu, bet ir itin stilingos, puikus dizainerių darbo pavyzdys. Invicta krosneles gamina jau nuo 1942 metų, jos populiarios ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose. Krosnelių galingumas svyruoja tarp 10 ir 18 kW, daugelis jų turi itin platų stiklą, kad užtikrintų puikų ugnies matomumą. Stiklas atsparus karščiui iki +780'C. Krosneles dažniausiai galima užsisakyti tiek su standartine dažyto plieno apdaila, tiek ir su įvairių spalvų keramika. Invicta krosnelės atitinka Europos kokybės standartų reikalavimus.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.