-25%

INVICTA Orense

1 594,00 EUR 2 125,00 EUR -25%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
192
Aukštis, mm
1000
Gylis, mm
590
Plotis, mm
550
Pagaminta iš
Ketaus
Apšildomas plotas, m2
80
Naudingumo koef.
0.76
Stiklo forma
Tiesus
Kilmės šalis
Prancūzija
Galia, kW
8

Aprašymas

Invicta Orense - ketinė krosnelė su atveriamomis durelėmis su stiklu. Gali būti pilnai antracito spalvos arba antracito su chrominėmis detalėmis. Kaina nurodyta antracitinės krosnelės, daugiau informacijos bei kainų teiraukitės namams24.lt vadybininkų.

Prancūziškos Invicta ketinės krosnelės ne tik kokybiškos, pasižyminčios puikiu efektyvumu, bet ir itin stilingos, puikus dizainerių darbo pavyzdys. Invicta krosneles gamina jau nuo 1942 metų, jos populiarios ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose. Krosnelių galingumas svyruoja tarp 10 ir 18 kW, daugelis jų turi itin platų stiklą, kad užtikrintų puikų ugnies matomumą. Stiklas atsparus karščiui iki +780'C. Krosneles dažniausiai galima užsisakyti tiek su standartine dažyto plieno apdaila, tiek ir su įvairių spalvų keramika. Invicta krosnelės atitinka Europos kokybės standartų reikalavimus.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.