-25%

INVICTA Pow-Wow

2 064,00 EUR 2 752,00 EUR -25%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
194
Aukštis, mm
1895
Gylis, mm
720
Plotis, mm
817
Pagaminta iš
Ketaus
Apšildomas plotas, m2
140
Naudingumo koef.
0.76
Kilmės šalis
Prancūzija
Galia, kW
14

Aprašymas

Invicta Pow-wow - moderni ketinė krosnelė su atveriamomis durelėmis su stiklu. Galima ugnimi mėgautis ir su atvertomis durelėmis. Krosnelė yra itin efektyvi, nes ji dvigubo degimo. Invicta Argos taip pat turi ir stiklo apipūtimą, kuris neleidžia nusėsti suodžiams ant krosnelės stiklo ir jūs ilgai galėsite grožėtis gyva natūralios spalvos liepsna, ir kur kas rečiau reikės valyti krosnelės stiklą. Įmontuotas deflektorius leis kur kas ilgiau mėgautis malonia krosnelės šiluma. Matmenys (A x P x G): 1 895xØ817 mm; Dūmtraukio skersmuo: 200 mm; Svoris: 194 kg

Prancūziškos Invicta ketinės krosnelės ne tik kokybiškos, pasižyminčios puikiu efektyvumu, bet ir itin stilingos, puikus dizainerių darbo pavyzdys. Invicta krosneles gamina jau nuo 1942 metų, jos populiarios ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose. Krosnelių galingumas svyruoja tarp 10 ir 18 kW, daugelis jų turi itin platų stiklą, kad užtikrintų puikų ugnies matomumą. Stiklas atsparus karščiui iki +780'C. Krosneles dažniausiai galima užsisakyti tiek su standartine dažyto plieno apdaila, tiek ir su įvairių spalvų keramika. Invicta krosnelės atitinka Europos kokybės standartų reikalavimus.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.