-25%

INVICTA Seville, emalės apdaila

951,00 EUR 1 268,00 EUR -25%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
98
Aukštis, mm
690
Gylis, mm
460
Plotis, mm
560
Pagaminta iš
Ketaus
Apšildomas plotas, m2
100
Naudingumo koef.
0
74
Kilmės šalis
Prancūzija
Galia, kW
10

Aprašymas

Invicta Seville - ketinė emaliuota krosnelė su atveriamomis durelėmis su stiklu, ant keturių kojų. Galite rinktis iš kelių emalės spalvų - dramblio kaulo, juoda ar raudona. Krosnelė turi deflektorių, kuris neleidžia karščiui iš karto patekti į kaminą ir grąžina liepsną atgal į degimo kamerą, tai pakelia krosnelės temperatūrą ir ji kur kas daugiau skleidžia šilumos. 

Prancūziškos Invicta ketinės krosnelės ne tik kokybiškos, pasižyminčios puikiu efektyvumu, bet ir itin stilingos, puikus dizainerių darbo pavyzdys. Invicta krosneles gamina jau nuo 1942 metų, jos populiarios ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose. Krosnelių galingumas svyruoja tarp 10 ir 18 kW, daugelis jų turi itin platų stiklą, kad užtikrintų puikų ugnies matomumą. Stiklas atsparus karščiui iki +780'C. Krosneles dažniausiai galima užsisakyti tiek su standartine dažyto plieno apdaila, tiek ir su įvairių spalvų keramika. Invicta krosnelės atitinka Europos kokybės standartų reikalavimus.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.