-20%

Protech Kruk/S 35kW su vald.pultu ir vent. kieto kuro katilas

1 672,00 EUR 2 090,00 EUR -20%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
410
Aukštis, mm
1020
Gylis, mm
1570
Plotis, mm
750
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
350
Dūmtraukio diametras, mm
200
Naudingumo koef.
71.6
Įkrova, ltr
135
Paskirtis
Tik šildymui
Valdymo tipas
Elektroninis
Kilmės šalis
Lenkija
Galia, kW
35

Aprašymas

YPATUMAI:

· Gali būti naudojamas įvairus kuras - mediena, anglis, medžio pjuvenos, šienas;
· Plieno lakšto storis 6-8 mm;
· Nebijo trumpalaikio šalto vandens šoko - plienas yra elastingas ir atsparus trūkiams;
· Itin erdvi kuro įkrovimo kamera;
· Vandeniu aušinamos katilo degimo kameros grotelės.

Plieninis vandens katilas, kūrenamas mediena, biomase, pjuvenomis bei anglimis, skirtas individualiems namams, mažiems prekybos ir paslaugų paviljonams, šildyti. Katilas priskiriamas žemų temperatūrų katilų, kuriuose temperatūra neviršija 100 °C grupei. Šilumnešio maksimalus eksploatavimo slėgis 0,2 MPa. Prieš montuojant katilą ir pradedant eksploatuoti reikia atidžiai susipažinti su technine dokumentacija, tiekiama su kiekvienu katilu.

Katilas su ventiliatoriumi ir valdymo pultu ST-81, kuris valdo centrinio šildymo, karšto vandens ruošimo siurblius ir ventiliatorių. Galima nustatyti 4-is veikimo režimus - namų šildymo, pirmenybė buitinio karšto vandens ruošimui, lygiagretus siurblių veikimas ir vasaros režimas. Yra galimybė prijungti patalpos termostatą. 

Katilas KRUK yra pagamintas iš plieno, suvirintas. Katilo vandens apvalkalas yra pagamintas iš konstrukcinės plieno skardos, vidinis – 8 mm storio, o išorinis – 6 mm storio bei iš katilo vamzdžių. 

Apatinėje vandens apvalkalo dalyje yra degimo kamera su ardynu. Išorinį vandens apvalkalą iš priekinės katilo pusės įmontuotos įkrovimo durelės, degimo kameros durelės sujungtos su pelenų durelėmis. Viršutinėje dalyje yra valymo dangtis. 

Pagrindinis katilų KRUK kuras – tai mediena, biomasė (medienos atliekos, šiaudai, pjuvenos, žabai). Be to, katilas labai gerai sudegina anglis, sijotas maltas anglis. Kūrenant akmens anglimi, maltomis anglimis, katilas neišsaugo visų emisijos parametrų. Šiluminiai bandymai parodė, kad kūrenant šiuo kuru, šiluminis katilo naudingo veikimo koeficientas būna per 75%. 


kruk s 100.png


*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.

Montuojame katilus Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

Dėl prekių likučio sandėlyje teiraukitės telefonu ar el. paštu info@namams24.lt. 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.