-7%

KAMEN AIR 36 kw oro šildyklė

1 644,00 EUR 1 767,77 EUR -7%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
345
Aukštis, mm
2080
Gylis, mm
1190
Plotis, mm
650
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
350
Naudingumo koef.
85
Paskirtis
Šildymui
Valdymo tipas
Mechaninis
Kilmės šalis
Lenkija
Tipas
Kieto kuro
Galia, kW
36

Aprašymas

Ypatumai:

· Nesudėtingas montavimas
· Eksploatuojamas: malkomis, granulėmis, briketai
· Pasižymi aukštu naudingumo koeficientu
· Lengvai perkeliamas į kitą vietą
· Greitai apšildomos patalpos
· Pigus eksploatavimas

Kamen Air - oro šildytuvas skirta patalpoms kur nėra galimybės pravesti centrinį šildymą šildyti, šildymo procesas vyksta per ortakius išvedžiotus į patalpas, kurias norima šildyti, todėl puikiai tinkamas (autoservisams, prekybinėms, pramoninėms ar biurų patalpoms, šiltnamiams, sporto salėms, sandėliams ir t.t.) Oro šildytuvas turi valdiklį, kuriuo yra valdomas oro padavimas į kamerą (nustatoma rankiniu būdu), taip pat turi termostatą, kuriuo valdomas oro išpūtimo į patalpas siurblys. Katilo šilumokaitis yra pagamintas iš 6 mm plieno. Kadangi šių katilų nereikia jungti į šildymo sistemą tad juos nesudėtinga sumontuoti ir eksploatuoti. Paprastas veikimo principas, t. y. esantys katilo šilumokaičiai šildomi degimo kameroje degančio kuro, o esantį šilumokaityje orą į viršutinę katilo dalyje esantį oro srauto nukreipinmą išstumia katile esantis ventiliatorius.

Yra galimybė papildomai užsakyti elektroninį valdiklį su ventiliatoriumi, kuris temperatūrą katile reguliuos automatiškai.

KamenAir.jpg

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos. Montuojame katilus Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

Dėl prekių likučio sandėlyje teiraukitės telefonu ar el. paštu info@namams24.lt.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.