-35%

Krosnelė ABX OLYMPIE K, su keramikos apdaila, 9kW

871,00 EUR 1 340,00 EUR -35%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
172
Aukštis, mm
1030
Gylis, mm
465
Plotis, mm
761
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
72
Naudingumo koef.
81
Stiklo forma
Tiesus
Kilmės šalis
Čekija
Galia, kW
9

Aprašymas

Krosnelė OLYMPIE K - atveriamomis durelėmis, juodu korpusu, krosnelės šonai ir viršus su rusvos spalvos keramika. Durelės ketinės, korpusas - plieninis. Apačioje yra ištraukiama malkinė.

Kiti techniniai duomenys:

· dūmtraukis jungiamas krosnelės gale arba viršuje;
· pagrindinis kuras - malkos;
· apšildomas tūris: 70-180 m³;
· krosnelės galia: 3,5 - 9kW.

ABX, spol. s r.o., buvo įsteigta 1992 metais Rumburke, Čekijoje. Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 300 darbuotojų. Paskutiniais metais pagaminama daugiau nei 30 000 krosnelių ir židinių. Produkcija tiekiama ne tik Čekijos Respublikos užsakovams, bet ir žinomiems užsakovams iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Graikijos, Šveicarijos, Nyderlandų, Slovakijos, Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Estijos. Visi gaminiai konstruojami vadovaujantis šioje srityje naujausiais pasiekimais. 

Antrinis ir tretinis oras užtikrina visišką kuro sudegimą ir itin švarių pelenų susidarymą, kurie aplinką teršia minimaliai. Gaminamų krosnelių ir židinių aukšta kokybė pasiekiama visų darbuotojų ilgalaikės patirties ir profesionalumo dėka, todėl gaminiai žymimi ženklu ABX atitinka sertifikuotos laboratorijos Vokietijoje ir Austrijoje reikalavimus ir standartus DIN+.

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.

Montuojame krosneles Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.