-10%

Renovent Excellent 180 Plus (dešininis) rekuperatorius

1 578,00 EUR 1 753,00 EUR -10%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
25
Aukštis, mm
600
Gylis, mm
315
Plotis, mm
560
Naudingumo koef.
95
Elektr. galia, W
18-86
Kilmės šalis
Olandija

Aprašymas

Prekės aprašymas

Oro srautas 180m3/h

Papildoma informacija

Renovent Excellent rekuperatorius – tai Olandų BRINK CLIMATE SYSTEMS gamintojų rekuperatorius su kryžminio – priešpriešinio oro srauto šilumokaičiais. Renovent EXCELLENT pasižymi itin tyliu veikimu! Vidinė korpuso dalis pagaminta iš putų polistirolo, EC technologijos ventiliatoriai ir maksimaliai sumažinti pasipriešinimai leidžia prietaisui dirbti ilgiau, efektyviau, ekonomiškiau ir tyliau. Pagrindinis elektros vartojimą veikiantis faktorius yra ventiliatoriai. Renovent EXCELLENT visuose rekuperatoriuose naudoją tik pažangiausių technologijų, ekonomiškus EC technologijos „ebm-papst“ (gamintojas) ventiliatorius, užtikrinančius minimalias elektros sąnaudas.

Renovent EXCELLENT turi integruotą automatinę oro apvedimo sklendę vasaros naktų vėsinimui (BYPASS). Kuomet yra nereikalingas šilumos grąžinimas, automatiškai įjungiaams Bypass vožtuvas, kurio pagalba, iš patalpų, pašalinamas šiltas oras, o atgal tiekiamas tik prafiltruotas lauko oras. Bypass vožtuvai automatiškai įsijungia ir išsijungia pagal nustatytas temperatūrines reikšmes.

Renovent rekuperatoriai turi integruotą automatinę apsaugą nuo užšalimo, pagal poreikį keičiantis ventiliatorių darbui. Esant žemai lauko temperatūrai automatinės apsaugos ciklas įsijungia ir išsijungia automatiškai, reaguojant į gamintojo nustatytas temperatūrines reikšmes.

Rekuperacinė sistema apsaugo namus nuo pelėsio atsiradimo, langus nuo rasojimo, pašalina nemalonius kvapus, drėgmę, gryniną orą ir grąžiną per šviežią orą šalinamame ore esančią šilumą.

Rekuperatoriaus EXCELLENT PLUS versija yra aprūpinta funkcijų išplėtimo jungtimis kurios praplečia vėdinimo sistemos valdymo galimybes – drėgnumo, CO2 jutiklis, gartraukio jungtis ir kita.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.