-10%

MIDEA Nordic 3,5/4,0 kW MSAN-12HRF2N1 sieninis šilumos siurblys oro kondicionierius

689,00 EUR 766,00 EUR -10%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
11.5
Aukštis, mm
315
Gylis, mm
218
Plotis, mm
990
Naudingumo koef.
4
Elektr. galia, W
950
Kilmės šalis
Kinija
Tipas
Inverterinis
Galia, kW
3.5

Aprašymas

Prekės aprašymas

MIDEA inverter technologijos dėka šilumos siurbliai pagamina būtent tiek šilumos energijos, kiek jos reikia komfortiškos temperatūros palaikymui kambaryje. Dėl šios priežasties yra ne tik taupomi pinigai, bet ir saugojama aplinka, kadangi be reikalo nešvaistoma energija. Įrenginių surinkimas atliekamas laikantis aukštų kokybės reikalavimų, todėl net ir mažiausios MSAN šilumos siurblio detalės yra aukščiausios kokybės. Visi įrenginio komponentai yra skrupulingai atrenkami ir testuojami specialiose laborotorijose ir to pagalba yra užtikrinama visų MIDEA parduodamų produktų aukšta kokybė.Po dar 2009 metais pristatyto pirmos kartos MSA šilumos siurblio, MIDEA į rinką žengia jau su 3-ios kartos stipriai patobulintu ir naujomis funkcijomis aprūpintu MSAN-III šilumos siurbliu. Naujasis MSAN šilumos siurblys ne tik pakeitė savo išvaizdą, tačiau jau buvo suprojektuotas ir pagamintas remiantis naujausia Europos Sąjungos Ekologiško Projektavimo ir Energetinio Žymėjimo (ErP) direktyva, kuri įsigaliojo nuo 2013 metų sausio 1 d. To pasekoje, lyginant su ankstesniais modeliais, buvo stipriai pagerintos įrenginių energijos sąnaudos budėjimo (Standby) režime, šildymo efektyvumas bei garso lygis.

Montuojame kondicionierius Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

Papildoma informacija

Privalumai:


  • Išskirtinis dizainas.
  • Budėjimo režimu suvartoja tik 1 W elektros energijos !!!
  • NORDIC išorinės dalies apsauga nuo užšalimo.
  • +8°C temperatūros palaikymo funkcija.
  • Energijos efektyvumo klasė A++.
  • Savaiminis išsivalymas.
  • TURBO režimas.
  • Sidabro jonų filtras.
  • Mentelių pozicijos atminties funkcija.

Techniniai parametrai:


midea_msan.JPG

Sezoninis naudingo veikimo koeficientas SEER – 6,59 
Sezoninis naudingo veikimo koeficientas SCOP – 4,1

Nuo 2014 metų šilumos siurblių gamintojai privalo nurodyti sezoninius įrenginių energijos vartojimo efektyvumo koeficientus - SEER (vėsinimui) ir SCOP (šildymui). Nauji koeficientai įvesti todėl, kad būtų galima tiksliau apibrėžti įrengimų efektyvumą, nes jie skaičiuojami prie keturių temperatūros taškų. Senasis naudingumo koeficientas pvz. COP buvo skaičiuojamas prie +7°C lauko temperatūros. 
seer_ir_scop_kreives.jpg

Šilumos siurblio oras/oras veikimo principas


silumos_siurblio_veikimo_principas.jpg

Šilumos siurblio veikimo principas yra analogiškas šaldytuvo veikimo principui. Šaldytuve šiluma iš šaldytuvo vidaus šalinama į aplinką. Šilumos siurblys oras/oras šilumą iš oro perduoda į šildomas patalpas. 
Saulės šiluma, esanti ore kompresoriaus pagalba, paverčiama į šilumą naudojamą šildyti patalpas. Viena kilovatvalandė elektros energijos, reikalinga šilumos siurblio veikimui, paverčiama 3-5 kilovatvalandėmis šilumos energijos. 
Oras/oras tipo šilumos siurbliai susideda iš išorinio bloko ir viena arba keliomis vidinėmis dalimis. Išorinis blokas šilumą iš lauko perduoda į vidinį bloką, kuris šilumą paskirsto patalpoje. Tokio tipo šildymo sistema negali būti naudojama radiatorinio ar grindinio šildymo sistemoms. 
Kuo mažesnė lauko oro temperatūra, tuo mažesnis šilumos siurblio efektyvumas. Oras/oras šilumos siurblys padeda sumažinti šildymo išlaidas apie 30-50 procentų (nesumuojant karšto vandens ruošimo išlaidų). Šio tipo šildymo sistema puikiai dera kartu su kitais šilumos šaltiniais, pvz. elektriniu šildymu, židiniu, dujiniu katilu. 
Vasaros sezono metu, oras/oras šilumos siurbliai naudojami oro vėsinimui bei drėgmės mažinimui. Šilumos siurbliui veikiant kondicionieriaus režimu, sumažėja elektros energijos taupymas. Šio tipo šilumos siurbliai ne tik šildo ar vėsina patalpų orą, bet tuo pačiu valo ir gaivina, taip pagerindami komforto sąlygas Jūsų namuose. 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.