MIDEA Premier Nordic 3,5/4,0 kW MSZN-12HRFN1 sieninis šilumos siurblys oro kondicionierius

657,00 EUR
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
10
Aukštis, mm
296
Gylis, mm
148
Plotis, mm
898
Naudingumo koef.
4
Elektr. galia, W
940
Kilmės šalis
Kinija

Aprašymas

Prekės aprašymas

Midea Premier Nordic pasižymi išskirtiniu dizainu, tinkančiu įvairiuose interjeruose. Šis šilumos siurblys-kondicionierius gali veikti prie ypatingai žemų lauko oro temperatūrų, todėl jis yra patikimas šilumos šaltinis Jūsų namams. Vidinio bloko triukšmo lygis yra toks mažas, kad jį galima montuoti net ir miegamajame kambaryje, ir tai nesukels jokio diskomforto. Išoriniame bloke įmontuotas Nordic modulis, kuris skirtas atsišildymo procesų efektyvumui užtikrinti. Visos inovacijos, panaudotos šių šilumos siurblių - kondicionierių gamyboje, leidžia užimti aukštą vietą tarp lyderiaujančių kondicionierių gamintojų rinkoje.

Montuojame kondicionierius Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

Papildoma informacija

Privalumai:


 • Išskirtinis dizainas.
 • Efektyvus šildymas net esant -25°C lauko oro temperatūrai.
 • Budėjimo režimu suvartoja tik 1 W elektros energijos !!!
 • NORDIC išorinės dalies apsauga nuo užšalimo.
 • +8°C temperatūros palaikymo funkcija.
 • Energijos efektyvumo klasė A++.
 • „Sek mane“ funkcija.
 • Savaiminis išsivalymas.
 • Formaldehidinis filtras.
 • Sidabro jonų filtras.
 • Mentelių pozicijos atminties funkcija.

Techniniai parametrai:


midea_nordic.JPG

Sezoninis naudingo veikimo koeficientas SEER – 6,71 
Sezoninis naudingo veikimo koeficientas SCOP – 3,93

Nuo 2014 metų šilumos siurblių gamintojai privalo nurodyti sezoninius įrenginių energijos vartojimo efektyvumo koeficientus - SEER (vėsinimui) ir SCOP (šildymui). Nauji koeficientai įvesti todėl, kad būtų galima tiksliau apibrėžti įrengimų efektyvumą, nes jie skaičiuojami prie keturių temperatūros taškų. Senasis naudingumo koeficientas pvz. COP buvo skaičiuojamas prie +7°C lauko temperatūros. 
seer_ir_scop_kreives.jpg

Šilumos siurblio oras/oras veikimo principas


silumos_siurblio_veikimo_principas.jpg

Šilumos siurblio veikimo principas yra analogiškas šaldytuvo veikimo principui. Šaldytuve šiluma iš šaldytuvo vidaus šalinama į aplinką. Šilumos siurblys oras/oras šilumą iš oro perduoda į šildomas patalpas. 
Saulės šiluma, esanti ore kompresoriaus pagalba, paverčiama į šilumą naudojamą šildyti patalpas. Viena kilovatvalandė elektros energijos, reikalinga šilumos siurblio veikimui, paverčiama 3-5 kilovatvalandėmis šilumos energijos. 
Oras/oras tipo šilumos siurbliai susideda iš išorinio bloko ir viena arba keliomis vidinėmis dalimis. Išorinis blokas šilumą iš lauko perduoda į vidinį bloką, kuris šilumą paskirsto patalpoje. Tokio tipo šildymo sistema negali būti naudojama radiatorinio ar grindinio šildymo sistemoms. 
Kuo mažesnė lauko oro temperatūra, tuo mažesnis šilumos siurblio efektyvumas. Oras/oras šilumos siurblys padeda sumažinti šildymo išlaidas apie 30-50 procentų (nesumuojant karšto vandens ruošimo išlaidų). Šio tipo šildymo sistema puikiai dera kartu su kitais šilumos šaltiniais, pvz. elektriniu šildymu, židiniu, dujiniu katilu. 
Vasaros sezono metu, oras/oras šilumos siurbliai naudojami oro vėsinimui bei drėgmės mažinimui. Šilumos siurbliui veikiant kondicionieriaus režimu, sumažėja elektros energijos taupymas. Šio tipo šilumos siurbliai ne tik šildo ar vėsina patalpų orą, bet tuo pačiu valo ir gaivina, taip pagerindami komforto sąlygas Jūsų namuose. 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.