-15%

Nordpeis Salzburg XL akumuliacinis židinys (laisvai pastatomas)

6 385,00 EUR 7 512,00 EUR -15%
Prekės kaina Eur, su PVM

Svoris, kg
1350
Aukštis, mm
1653
Gylis, mm
615
Plotis, mm
1150
Pagaminta iš
Plieno
Dūmtraukio diametras, mm
150
Naudingumo koef.
87.6
Stiklo forma
Tiesus
Kilmės šalis
Norvegija
Galia, kW
3.9

Aprašymas

Židinys su plienine kapsule ir apdaila. Židinio rėmas yra juodos spalvos.
Itin aukšto efektyvumo krosnis, komplektuojama su specialia Nordpeis kompanijos sukurta „Power stone“ akumuliacine medžiaga. Kai kuriais parametrais ši medžiaga lenkia „muilo akmenį“. Apie 4 valandas intensyviai pakūrenus, krosnis visiškai ataušta tik po 20 valandų. Kelis kartus per parą iškūrenus krosnį, patalpoje palaikyti vienodą temperatūrą galima visą parą. Krosnis gali stovėti viduryje kambario. Jei statoma prie sienos ir oras imamas iš patalpos, tarp sienos ir krosnies turi būti paliktas 5 cm tarpas.

Ugniakuras yra su švaraus stiklo sistema, antriniu degimu, pelenų dėže ir baltą keramikos pakura, kuri paryškina ugnies vaizdą.

Dūmtraukis išvedamas viršuje, gale arba šone.
Nominali galia 3,9kW.
Tinkantis malkų ilgis - iki 50 cm.

Nordpeis židinių apdailos gaminamos iš karščiui atsparaus betono, į kurio sudėtį įeina virš 20 komponentų. Šios apdailos yra kaupiančios ir akumuliuojančios šilumą, todėl baigus degti ugniai, apdaila dar kurį laiką išliks šilta ir skleis šilumą jūsų namuose. Nordpeis židinių montavimas yra labai paprastas. Tai gali atlikti ir ne specialistas.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.