-5%

Nordpeis PRAHA akumuliacinis židinys (prie sienos)

3 060,00 EUR 3 221,00 EUR -5%
Prekės kaina Eur, su PVM

Nordpeis židinių apdailos gaminamos iš karščiui atsparaus betono, į kurio sudėtį įeina virš 20 komponentų. Šios apdailos yra kaupiančios ir akumuliuojančios šilumą, todėl baigus degti ugniai, apdaila dar kurį laiką išliks šilta ir skleis šilumą jūsų namuose. 

Apdailos komplektą sudaro:

  • ketinis židinio ugniakuras N-20U (4,5-9kW) juodos spalvos;
  • akmuo, stiklas arba metalas, klijai, montavimo instrukcija.

Ugniakuras yra su šoniniais stiklais, antriniu degimu, švaraus stiklo palaikymo funkcija. Pakura yra išklota šviesiomis šilumą kaupiančiomis plokštėmis.

Apdailoje numatyta vieta malkoms laikyti.

Prekės aprašymas

Svoris, kg
253
Aukštis, mm
1750
Gylis, mm
463
Plotis, mm
554
Pagaminta iš
Plieno
Apšildomas plotas, m2
90
Dūmtraukio diametras, mm
150
Garantija, mėn
60
Stiklo forma
Tripusis
Šilumos atidavimas
Be šilumokaičio
Kilmės šalis
Norvegija
Galia, kW
9

Norvegija garsėja šaltomis žiemomis, ilgomis naktimis, sniego griūtimis ir lediniais vėjais, todėl krosnelės ir židiniai visuomet užėmė svarbią vietą norvegų namuose.
Nordpeis, įkurta prieš 30 metų, savo gaminiuose suderina tradicijas ir paveldą, pažangiausias šildymo technologijas ir aukščiausius šiuolaikinius dizaino standartus.
Visi Nordpeis židiniai ir ugniakurai kūrenami mediena - ekologišku ir atsinaujinančiu energijos šaltiniu. Dvejus metus išlaikytos malkos su mažesniu nei 20% drėgnumu degs optimaliausiai ir sudarys mažiau dervų. 

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.
Montuojame židinius Visoje Lietuvoje. Dėl montavimo kainos kreipkitės telefonu 8 699 28337 arba el. paštu info@namams24.lt

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.