-5%

Nordpeis STOCKHOLM akumuliacinis židinys (prie sienos)

2 378,00 EUR 2 503,00 EUR -5%
Prekės kaina Eur, su PVM

Klasikinio stiliaus kampinis židinys komplekte su apdaila. Ši apdaila gaminama iš karščiui atsparaus betono, į kurio sudėtį įeina virš 20 komponentų. Šios apdailos yra kaupiančios ir akumuliuojančios šilumą, todėl baigus degti ugniai, apdaila dar kurį laiką išliks šilta ir skleis šilumą jūsų namuose. Nordpeis židinių montavimas yra labai paprastas. Tai gali atlikti ir ne specialistas.

Šis židinys komplektuojamas su N-20F kapsule. Kapsulė yra plieninė, 7 kW galios. Taip pat ugniakuras turi stiklo apipūtimo sistemą, kurios dėka prie stiklo nelimpa suodžiai; antrinį degimą, pakura išklota "Termotte" plokštėmis, kurios apsaugo korpusą nuo ugnies kaitros. Dūmtraukis gali būti jungiamas viršuje, šone arba gale.

Aukštis
  • 1520 mm
  • 1160 mm

Prekės aprašymas

Svoris, kg
205
Aukštis, mm
1160 - 1520
Gylis, mm
665
Plotis, mm
400
Pagaminta iš
Plieno
Dūmtraukio diametras, mm
150
Naudingumo koef.
82
Garantija, mėn
60
Stiklo forma
Tiesus
Šilumos atidavimas
Be šilumokaičio
Kilmės šalis
Norvegija
Galia, kW
7

Norvegija garsėja šaltomis žiemomis, ilgomis naktimis, sniego griūtimis ir lediniais vėjais, todėl krosnelės ir židiniai visuomet užėmė svarbią vietą norvegų namuose. Nordpeis, įkurta prieš 30 metų, savo gaminiuose suderina tradicijas ir paveldą, pažangiausias šildymo technologijas ir aukščiausius šiuolaikinius dizaino standartus.
Visi Nordpeis židiniai ir ugniakurai kūrenami mediena - ekologišku ir atsinaujinančiu energijos šaltiniu. Dvejus metus išlaikytos malkos su mažesniu nei 20% drėgnumu degs optimaliausiai ir sudarys mažiau dervų. 

*- Parduodamų prekių nuotraukos gali neatitikti tikslios prekių išvaizdos.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite „Supratau” ir toliau naudokitės svetaine. Slapukų naudojimo taisykles rastite čia.